Anna Mucha w serialu

Anna Mucha ostatnio pojawia się na łamach kolorowych pism głównie za sprawą swoich strojów, a właściwie ich braku, oraz eksponowania swoich nóg.

Ale teraz top się zmieni, gdyż w końcu Anna dostała główną role w serialu. Dotychczas pojawiała się ona jedynie epizodycznie w kilku serialach produkcji telewizji TVN lub w „M jak Miłość”, ale w tym dwójkowym tasiemcu gra tyle osób, że trudno powiedzieć, kto gra tam główna rolę, a Anna Mucha lubi błyszczeć.

Teraz piękna Polska aktorka Anna Mucha (Gadulek.pl) dostała główną rolę. Najnowsza produkcja TVN nosi tytuł „Prosto w serce” a piękna aktorka gra w nim bokserkę. W serialu będzie wiele walk, ale nie tylko bokserskich. Ringiem będzie także serce mężczyzny, którego zagra Filip Bobek, znany z serialu „BrzydUla”.

Rywalką ponętnej Anny Muchy będzie równie urodziwa Małgorzata Socha.

A zatem zobaczymy damskie pojedynki, ostra rywalizację, miłość, namiętność i seksowne stroje.

Anna pewnie cieszy się z tej roli, bo już ostro trenuje na ringu. I nie ma się co temu dziwić, w końcu wiadomo, że boks znakomicie kształtuje i rzeźbi sylwetkę.

A zatem Anna Mucha zwiąże w ciasne warkoczyki swoje włosy, zdejmie szpilki i króciótki sukienki i założy na nogi bokserskie buty, na dłonie zamiast pierścionków wielkie rękawice, a zamiast sukienki bokserki.

I poprawi się kondycja, i sylwetka. Tylko żeby bicepsy i bary jej za bardzo nie urosły, bo wówczas już nie będzie tak seksowna.

No i musi także uważać na to, żeby Małgorzata Socha nie połamała jej nosa lub nie podbiła pięknych oczu.

admin Autor

Dodaj komentarz