Darmowe serwery i fajna muza

Fajna i darmowa muza króluje od kilku lat w internecie. Dziesięciolatkowie nawet zakładają juz własne strony z fajną i darmową muzą.

Oczywiście na początek znajdują sobie darmowe serwery i tam jest ich fajna muza w klimatach klubowych na darmowych plikach mp3  (Club-nation.eu) . Nie wszystkim jednak udaje się przebić i istniej dłużej niż kilka tygodni. Zdecydowana większość takich portalików umiera dość szybko tak zwaną śmiercią naturalną ze względu na to, że nikt tam prawie nie zagląda. Darmowe serwery i fajna muza to zdecydowanie za mało żeby naprawdę zaistnieć i mieć wierne grono słuchaczy oraz użytkowników.

Te dzieciaki nie mają pojęcia na czym polega promocja oraz reklama takiego serwisu i wydaje im się, że wystarcza wrzucać muzę i już będzie tysiące chętnych do ściągania jej. Po za tym większość z nich nic samemu nie tworzy tylko biora z innych serwisów więc tak naprawdę nie ma po co odwiedzać ich stronek. Ja często zaglądam i sprawdzam co się u takich początkujących twórców muzy dzieje i jak znajdę jakiś talent to zapraszam na swój mega portal.

admin Autor

Dodaj komentarz