Darmowe serwery i hosting na wyszukiwarkę mp3

W mojej szkole, w okolicach majówki, kiedy to najpierw trzeba było odpracować jeden dzień, żeby potem można było korzystać z długiego weekendu, zawsze był organizowany dzień sportu.

Nawet brali w tym udział nasi informatycy, którzy na codzień namiętnie obsługują darmowe serwery i hosting na wyszukiwarkę mp3. Pamiętam, że w tym czasie nie było w ogóle lekcji, a dyrektor dbał o to, żeby na naszej stołówce każdy mógł coś zjeść, aby mieć energię na wszystkie gry, w których, każdy mógł wziąć udział. Najfajniejsze było to, że mogli przyjść z nami rodzice, którzy też uczestniczyli w zabawie razem z nami.

W atmosferze dało się odczuć ducha rywalizacji lepszego niż konkurs pod tytułem wyszukiwarka darmowej muzyki w formacie mp3 (Mp3host.pl), aczkolwiek nagrody były dla wszystkich. Wiadomo, że jako dzieci patrzyliśmy na to pod kątem, czyja nagroda ma większą wartość. Na szczęście te nagrody nie były indywidualne, tylko przeznaczone dla całej klasy. Dzięki temu konkursy, w których braliśmy udział dostarczały nam mnóstwo radości. Dzisiaj jest pierwszy dzień szkoły mojego dziecka. Zastanawia mnie, jaka jest dzisiejsza szkolna atmosfera. Mam nadzieję, że szkoła do której wysłałem moją córkę, mimo upływu czasu, zachowała atmosferę z dawnych lat.

admin Autor

Dodaj komentarz