Darmowe serwery na filmy

Zastanawiam się czy są gdzieś na świecie takie darmowe serwery, na których można trzymać i oglądać filmy przez internet. Wiem, że są takie serwery płatne, ale są tak drogie, że nie ma sensu nawet się z nimi wiązać. Dlatego chcę zacząć mój projekt filmowy od strony, która oferuje darmowe serwery na filmy.

Oczywiście takie rozwiązanie jest tylko chwilowym i wystarczy do momentu aż zacznie się konkretny ruch na stronie. Wtedy to na pewno nie wyrobi się żaden darmowy hosting bo filmy mocno obciążają serwer. W przyszłości potrzebna będzie specjalna i dedykowana maszyna, na tyle mocna, aby uciągnąć jak największą ilość użytkowników oglądających filmy i różne śmieszne filmiki (Maxiorek.pl). Chcę udowodnić wszystkim moim znajomym, że można zrobić dochodowy i popularny portal bez wykładania pieniędzy.

Plan mam prosty. Zacznę hostować filmy na darmowym serwisie, a gdy tylko zacznie zarabiać to od razu przeniosę go na profesjonalną usługę. Nie zakładałem się o to z nikim, ale chcę pokazać , że nie trzeba być bogatym i mieć zaplecza finansowego, aby zarobić w internecie tylko własną pracą.

admin Autor

Dodaj komentarz