Darmowe serwery na gry na komórkę

Siedziałem w pracy i nudziłem się potwornie. Przeglądałam z ciekawości darmowe serwery na gry na komórkę. Zrobiłem błąd godząc się na wlepienie sobie dyżuru w biurze.

Większość moim kolegów z pracy z mojego działu poszła na urlop. Byłem tylko ja i sekretarka szefowej. Musiałem czuwać przy telefonie aż do 18. Wszystko przez to, że nie miałem planów na długi weekend, a byłem chyba jedyną taką osoba, więc postanowiłem posiedzieć. Pomyślałem sobie, że z nudów ściągnę jakieś nowe dzwonki do mojego telefonu lub ciekawe gry na każdą nowoczesną komórkę (Sefun.pl). Wszedłem na stronę i zacząłem odsłuchiwać muzyczki. Przy 34 miałem już dość.

Żadna mnie się nie podobała i stwierdziłem, że to bez sensu skoro, jako dzwonek mogę mieć dowolną mp3 ściągniętą z mojego komputera. Jak nie dzwonki to może gry? Rzadko w coś gram na telefonie, zdecydowanie wolę komputer, ale coś nowego mógłbym ściągnąć tak, żeby było w razie, jak będę umierał  nudów, a pod ręką będę miał tylko telefon. Ściągnąłem kilka gier, ale nie miałem już ich czasu rozpakować, bo była 18. Postanowiłem zrobić to w domu. Zdziwiłem się bardzo, jak je zainstalowałem. To był gry erotyczne. W ich opisach nie było to zaznaczone. W pracy nie zrobiłem nic pożytecznego, nawet na telefon nic nie ściągnąłem. Następnym razem ja też biorę wolne.

admin Autor

Dodaj komentarz