Darmowe serwery na konto foto modelki

Mieszkając w największym mieście w zachodniopomorskim jakim jest Szczecin zaledwie 5 miesięcy, dostrzegłem pewne rażące wady tego miasta.

Na pewno są tutaj śliczne foto modelki szukające dobrej pracy (Fotomodelki.warszawa.pl), ale przede wszystkim podstawową rzeczą która mnie irytuje jest podzielenie miasta na 2 małe skupiska bloków na które potocznie mówi się prawo brzerze i lewo brzerze. Aktualnie zamieszkuje północną część lewobrzeża, sam fakt podziału nie był by taki zły gdyby nie to, że aby dostać się do prawej strony części miasta trzeba przebyć kilka mostów, które aby pokonać potrzeba 10 km i kilkanaście minut jazdy samochodem. jest masa terenów niezagospodarowanych tylko ze względu na stocznie która w końcu i tak upadnie. (problem stoczni opisze w innym artykule). Teraz jestem dośc mocno zajęty bo zakłądam darmowe serwery na konto znajomej foto modelki.

Drugą cechą którą wg. mnie szczecin nie może się szczycić jest jakość torów kolejowych, np. jadąc codziennie do pracy z placu rodła na bramę portową czuje się niczym dryfujący jacht na morzu – to raz w lewo to raz w prawo. Tory budowane przez Niemców w latach 50 nie są zmienione ani trochę! Kolejna plaga szczecina to bezdomni. U mnie przy osiedlowym sklepie lidl stale można spotkać od 3 do 5 ludzi którzy tylko czekają aż wpadnie im jakaś fucha. Do tego dochodzi masa byłych ukrainców zamieszkujących centrum miasta w kamienicach które otrzymali jako mieszkania socjalne. Jestem załamany i licze ze obecny prezydent również dostrzeze te wady i coś z nimi zrobi. Nic tylko siedzieć w domu i dalej spokojnie tworzyć różne darmowe serwery i nie tylko dla tej foto modelki.

admin Autor

Dodaj komentarz