Darmowe serwery rapidshare

Pracujemy nad nowym, rewelacyjnym zastosowaniem kont na rapidshare. Co prawda z ich serwerów można ściągać za darmo i nie zawsze trzeba płacić, ale my mamy zamiar znacznie ułatwić pobieranie z darmowych serwerów rapidshare.

Dzięki naszemu genialnemu skryptowi użytkownicy okupujący forum z dyskusjami o nowościach filmowych (Wrzucanie.pl) nie będą musieli pobierać po jednym pliku tylko będzie można od razu wkleić wszystkie naraz i pobrać jednym kliknięciem. Przypominam, że niektórzy dzielą swoje uploady nawet na kilkadziesiąt części i pobieranie po jednym pliku jest naprawdę kłopotliwe.

Nie dość, że przyśpieszy to pobieranie z rapidshare to jeszcze samo nam film lub grę rozpakuje i przygotuje gotowe do pobrania w jednym pliku. Przez chwilę, której nawet nie zauważymy będziemy mieli upragniony plik na naszym dysku już gotowy do użycia. Oprócz tego bedziemy pobierac drobne opłaty za korzystanie ze skryptu, takie które pozwolą na utrzymanie całego systemu i nie dokładanie pieniędzy do tego małego interesu.

admin Autor

Dodaj komentarz