Dobry serwer na forum o autach

Jak zwykle będę pisał o tym, że potrzebuję nowy i mocny serwer na moją nową stronę internetową. Tym razem będą to auta. Dokładnie to chodzi mi o to żeby poprowadzić dobre forum o autach i dlatego potrzebuję mieć super serwer. To będzie portal społecznościowy z wszystkimi możliwymi dodatkami, tak więc można się spodziewać, że będzie tam naprawdę spory ruch od pierwszego miesiąca po starcie.

Zamierzam stosować wiele różnych metod na promowanie tego forum i ściągać tam wszystkich, którzy kochają auta i tych dla których motoryzacja jest sensem życia. Fajnie by było znaleźć dobry i darmowy serwer na początek żeby mieć czas na rozkręcenie forum i jak tylko zacznie zarabiać pierwsze pieniądze to od razu przenieść się na komercyjny hosting. Wiem, że są przecież tysiące osób, które mają auta i chcą o nich pisać oraz czytać gdzie się tylko da.

Więc ja stworze forum które ich tam skupi. Nie będą już musieli szukać po necie i tułać się po różnych serwisach tylko wszystkie modele różnych nowoczesnych aut (Autole.pl) będą mieli ładnie opisane na jednym serwerze, a dokładnie na forum. Ja juz zacząłem dodawać tam najciekawsze auta i widzę, że inni zaczynają komentować oraz pisać swoje przemyślenia na ich temat. Jest też wielu takich, którzy po prostu szukają odpowiedniego dla siebie auta i właśnie na takim forum chcą się dowiedzieć co warto sobie kupić. Każdy może tam zapytać ekspertów czy na przykład auta sa warte swojej ceny czy nie. Tak samo można łatwo dowiedzieć się jak naprawiać różne elementy naszego kochanego auta bez oddawania go do warsztatu.

admin Autor

Dodaj komentarz