Hosting na anonse

Coraz więcej portali powstaje ukierunkowanych na ogłoszenia towarzyskie i anonse. Czasem są to typowe serwisy anonsowe, a czasem portale tematyczne, które także zawierają jakieś anonse ogólno tematyczne lub w jednej, konkretnej kategorii. Ja tez chcę zrobić taki portal i szukam hosting na tego typu anonse.

Mam już nawet gotowy i upatrzony skrypt na anonse dla spragnionych randek (Zaloty.pl) i teraz nie wiem jaki będzie najlepszy do tego hosting. Na początku dałem się namówić jakiemuś naciągaczowi na tani hosting, który po jakimś czasie okazał się totalnie słabej jakości i wiecznie się zacinał. Teraz już wiem, że dobry hosting musi kosztować i powinien to być jakiś renomowany produkt. Coś w tym musi być, że najczęściej jak coś jest tanie to nie jest zbyt wiele warte.

Teraz pytam kogo się da żeby drugi raz nie popełnić takiego samego błędu i znowu nie naciąć się na jakiś marny hosting. Wolę skupić się na nowych pomysłach na promocję serwisu niż tracic czas na ciągłe wydzwanianie do właściciela tego beznadziejnego hostingu. Zastanowię się jeszcze bo może warto jest wziąć dedykowany serwer na szybkim łączu i mieć spokój. Zwłaszcza, że będzie to także hosting zdjęć, a te jak wiadomo obciążają serwer.

admin Autor

Dodaj komentarz