Hosting na mój rock

Moja kolekcja muzyki rockowej rozrosła się do takich rozmiarów, że ciężko jest i to już katalogować i utrzymywać na płytach oraz dyskach. Mam dziesiątki tysięcy utworów i chyba musze się rozejrzeć żeby znaleźć jakiś dobry hosting na mój rock.

Kolekcjonuję muzykę rockową na płytach cd i dvd od kilkunastu lat i przez ten czas można powiedzieć, że mam prawie wszystko co tylko się ukazało na świecie w kategorii muzyka rock progresywny dla koneserów muzyki (Rockowisko.pl). Mało tego, bo ja nie tylko to kolekcjonuję, ale także namiętnie słucham i na pewno każda piosenkę, którą mam słyszałem chociaż jeden raz. Oczywiście najbardziej pasjonuje mnie nasz rodzimy czyli tak zwany polski rock i jestem wierny temu nurtowi od małego dziecka. Sam także staram się coś tam tworzyć jeśli chodzi o muzykę rock i nawet miałem kilka fajnych zespołów w których grałem na perkusji lub śpiewałem jako główny wokalista.

Lubiłem to robić i bardzo żałuję, że teraz nie mam na to czasu ani jakiegoś fajnego miejsca żeby dalej tworzyć taki melodyjny i przyjazny dla ucha rock. Wracając do tematu głównego to rzeczywiście przyda mi się dobry hosting na mój rock, który nazbierałem przez te wszystkie lata. Nie wiem czy takie coś wo ogóle istnieje i czy jest to bezpieczne bo nie chciałbym stracić czegoś co z takim uporem kolekcjonowałem. Muszę chyba poczytac na jakiś forach internetowych i popytac czy taki hosting jest w ogóle możliwy i ile to kosztuje bo nie mam za dużo kasy.

admin Autor

Dodaj komentarz