Kredyty na serwery i hosting

Trzeba zacząć poważniej myśleć o rozwoju i dalszej rozbudowie firmy, którą założyliśmy z wspólnikiem dwa lata temu. Jest to działalność polegająca na świadczeniu usług hostingowych. każdy kto chce mieć swoją stronę internetową może skorzystać z naszych usług. Dlatego musimy mieć lepsze serwery i będą nam na to potrzebne kredyty.

Świat idzie naprzód i cały czas trzeba go gonić, aby konkurencja nie zostawiła nas w tyle. Nasze serwery co prawda nie są jeszcze takie stare, ale już po mału zaczynają się zapychać i za kilka miesięcy będzie brakowało im nie tylko powierzchni na dyskach twardych, ale także mocy obliczeniowej procesora i pamięci operacyjnej. Serwery są na tyle drogie, że będą dla nas niezbędne kredyty, aby kupić najmocniejsze jakie się tylko da. Mamy juz sprecyzowane wymagania co do hostingu jednak brakuje nam na nie pieniędzy.

Trzeba sprawdzić jaki bank daje najlepsze kredyty i śmiało skorzystać z danej oferty żeby nie przespać momentu i zostać z tyłu za konkurencją. Wiem, że kredyty bez bik na korzystnych warunkach  w czasie kryzysu to nie taka prosta sprawa, ale my zarabiamy regularnie pieniądze i płacimy podatki, więc nie powinniśmy mieć większego problemu z otrzymaniem pożyczki.

admin Autor

Dodaj komentarz