Serwer na sport

Mam kolesia, który wiecznie zmienia serwery dla swojego forum bo cały czas coś mu tam nie działa i się wiesza. Chłopak niestety wiecznie robi te same błędy i nie wyciąga wniosków z swoich błędów, a jego serwer na sport jest ciągle przeładowany i nie można sie zalogować na forum.

Wiadomo, że sport taki jak formuła 1 (Sportforum.pl) jest potwornie popularny i jak jest jakies wazne wydarzenie to od razu na forum loguje się ogromna rzesza osób. Przykładem tego jest każdy start i wyścig w jakim bierze nasz rodzynek w formuła 1 Robert Kubica. Nie mniej osób wchodzi na nasz serwer na sport wtedy, gdy jest jakaś ciekawa walka bokserska.

Ludzie chca wiedzieć szybko i rzetelnie rzeczy, których nie ma na oficjalnych stronach i dlatego chętnie wchodza na forum bo tam siedza i piszą pasjonaci. Szkoda tylko, że nasza piłka nożna jest w tak nędznej kondycji i od lat sięga dna bo jakby ten sport był wyżej to jeszcze więcej osób odwiedzałoby nasz serwer. Jeszcze mamy kilka rzeczy do poprawki na portalu i będzie on skończony, a ja juz widzę, że jego popularność będzie biła rekordy popularności.

admin Autor

Dodaj komentarz