Szybki serwer na boks

Zdałem sobie właśnie sprawę, że moja strona bokserska ma już dziesięć lat. Przez ten okres zdążyła zdobyć status portalu boks numer jeden w Polsce, a grono jej użytkowników urosło do wielu tysięcy wiernych czytelników. Ostatnio jednak dopadł mój serwis lekki kryzys z powodu tego, że serwer stał się nie wydajny.

Do pewnego czasu wszystko było w porządku jednak przez te lata baza danych artykułów urosła do tak wielkich rozmiarów, że zaczął być potrzebny jeszcze bardziej szybki serwer na forum promujące boks zawodowy i amatorski (Boxing.pl). Na szczęście znam jednego bardzo dobrego administratora, który doradził mi jaki serwer mam zakupić, aby znowu wystarczył na wiele lat i żeby mój portal bokserski zawsze się szybko i stabilnie wczytywał.

Trzeba będzie także na nowo ogłosić nabór na redaktorów i moderatorów na forum bo starzy trochę się po wykruszali i nie pisza już tyle felietonów co kiedyś. Jestem pewien, że znajda sie nowi chętni do prowadzenia portalu ponieważ wiele osób pasjonuje boks i chcą o nim dyskutować i pisać. Dla wielu będzie to powodem do dumy bo przecież nie każdy ma szansę żeby zostać redaktorem na popularnej stronie w dziale boks zawodowy.

admin Autor

Dodaj komentarz