Wygraj nagrody na forum hosting i serwery gier

W centrum handlowym, które znajduje się blisko mojego domu często ogłaszają darmowe konkursy dla klientów. Można w nich wygrać różne atrakcyjne nagrody – filmy na dvd, płyty z muzyką, sprzęt rtv i agd.

Ostatnio było tam nawet ogłoszenie wygraj nagrody w konkursach (Superkonkursy.pl) na forum hosting i serwery gier. Najczęściej polegają one na tym, że trzeba najpierw zrobić zakupy, czasami za określoną kwotę, a potem odebrać los w kasie. Następnie należy sprawdzić, czy otrzymany los jest wygrany. Udało mi się kiedyś wygrać w takim konkursie boom boxa oraz płytę z filmem Madagaskar. A moja mama wygrała lodówkę i suszarkę! Kilkakrotnie wygrałyśmy też bony towarowe o dość znacznych nominałach na zakupy w supermarkecie.

Dzięki takim konkursom można połączyć przyjemne z pożytecznym – czyli robienie zakupów i możliwość wygranej. W sklepowej gazetce znalazłam dzisiaj ogłoszenie o zbliżającym się konkursie, w którym będzie można wygrać samochód! Ślicznego, czerwonego Opla Corsę! Już od dawna marzę o własnym samochodzie, tyle, że na razie nie stać mnie na kupno. A teraz trafiła się okazja, żeby go zdobyć. To więcej niż pewne, że wezmę udział w tym konkursie.

admin Autor

Dodaj komentarz